معرفی آفریقای جنوبی     

تحصیل در آفریقای جنوبی و اخذ ویزای تحصیلی آفریقای جنوبی

دوره های زبان در آفریقای جنوبی

کار در آفریقای جنوبی و اخذ ویزای کاری آفریقای جنوبی

هزینه های زندگی در آفریقای جنوبی

 


 

 

معرفی آفریقای جنوبی


همواره افرادی که قصد اخذ اقامت دائم کشورآفریقای جنوبی و کسب تابعیت کشور آفریقای جنوبی را از طریق اخذ اقامت تحصیلی افریقای جنوبی ، اخذ اقامت کاری ، اخذ ویزای سرمایه گذاری و دیگر راه های مهاجرت به کشور آفریقای جنوبی را دارند نیازمند دانستن اطلاعاتی در رابطه با   مسائل مختلف کشور آفریقای جنوبی  بوده اند که در مطلب زیر به آن اشاره شده است.

sout-MMAP-md موسسه بین المللی راد
کشور آفریقای جنوبی در جنوبی ترین قسمت قاره آفریقا قرار دارد،کشور آفریقای جنوبی از شمال غربی با نامیبیا، از شمال با بوتسوانا و زیمبابوه ، از شمال شرقی با موزامبیک، از شرق با سوازیلند همسایه بوده و لوتسوکشوری است که در سرزمین آفریقای جنوبی محصور شده‌است.و همچنین اقیانوس های اطلس و هند از جنوب،جنوب غربی و جنوب شرقی آنرا احاطه کرده اند کشور آفریقای جنوبی دارای خط ساحلی طویلی است که ۲٬۵۰۰ کیلومتر (۱٬۵۵۰ مایل) طول دارد و با مرز دو اقیانوس اطلس و هند ساحل مشترک دارد. مساحت این کشور ۴۷۰٬۹۷۹ مایل مربع یا ۱٬۲۱۹٬۹۱۲ کیلومتر مربع است. این کشور بیست و پنجمین کشور بزرگ دنیا (بعد از مالی) و از لحاظ مساحت با کلمبیا برابر است. نجسوتی در دراکنزبرگ با ۳٬۴۰۸ مایل ارتفاع بلندترین نقطه آفریقای جنوبی است.

sou1 موسسه بین المللی راد
آفریقای جنوبی همچنین یک مستعمره دارد با نام مجمع الجزایر شاهزاده ادوارد واقع در زیر قطب جنوب که شامل جزیره ماریون ( ۲۹۰ کیلومتر مربع و ۱۱۲ مایل مربع ) و جزیره شاهزاده ادوارد (۴۵ کیلومترمربع و ۳/۱۷ مایل مربع ) است. (نباید آن را با جزیره کانادایی شاهزاده ادوارد اشتباه گرفت. )
پایتخت آفریقای جنوبی شهر پرتوریا است که مقر دولت و مرکز سیاسی کشور می باشد.پارلمان در شهر کیپ تاون و مرکز قوه قضائیه شهر بلوم فونتن است.
این کشور دارای 9 استان ( نیمه خود مختار) ،با مساحتی برابر 1,219,912 کیلومتر مربع، 2798کیلومتر ساحل و جمعیتی بالغ بر46.9 میلیون نفر می باشد که از 4 نژاد اصلی سیاه (79درصد حدود37 ملیون نفر)، سفید (حدود 10درصد 4.4 میلیون نفر)، رنگین پوست (حدود 9 درصد 4.1 میلیون نفر) و آسیائی و هندی تبار(2 درصد 1.1 میلیون نفر)تشکیل شده است.
کشورآفریقای جنوبی دارای آب و هوای متنوعی است و دارای صحرای خشک مشرف به نامیبیا تا آب و هوای مطبوع نیمه‌استوایش نزدیک مرز موزامبیک است. اگر چه آفریقای جنوبی نیمه‌خشک محسوب می‌شود ولی تنوع آب و هوایی جالبی به مانند تنوع موقعیت طبیعی خود دارد. خط ساحلی شرقی پر آب و دارای آب و هوایی مطبوع و شبیه به مناطق استوایی است. منتهی‌الیه جنوب غرب آب و هوایی مدیترانه‌ای با زمستان‌های مرطوب و گرم و تابستان‌هایی خشک دارد . در سمت شرق ساحل جنوبی کشور باران در طول سال به طور یکسان می‌بارد و منطقه‌ای سرسبز را پدید آورده‌است. فلاتهای کشور آفریقای جنوبی  دارای زمستانهای سرد است، اگر چه برف به ندرت در آنجا می‌بارد.
ازجمهوری آفریقای جنوبی کشوری است که از آن به‌عنوان ملت رنگین‌کمان یاد می‌کنند. منازعات نژادی بین اقلیت سفید پوستان و اکثریت  سیاهپوستان در تاریخ و سیاست آفریقای جنوبی نقش مهمی را دارا میباشد  و به دوره تاریخی آپارتاید در آفریقای جنوبی منجر شده‌است. این منازعات بین اکثریت سیاهپوستان و بسیاری از سفید پوستان، رنگین پوستان و هندیان اتفاق می‌افتاد. این کشور از معدود کشورهای آفریقایی است که در آن هیچ وقت کودتا نشده و انتخابات منظم در طول یک سده اخیر در آن برگزار شده‌است. با این حال اکثریت سیاهپوستان تا سال ۱۹۹۴ دارای حق رای نبود. این کشور دارای بهترین وضعیت اقتصادی در میان کشورهای آفریقایی است و زیرساخت‌های مدرن به طور مساوی در همه جای کشور به وجود آمده‌اند.
سیاست در آفریقای جنوبی به این صورت است که آفریقای جنوبی ۲ مجلس دارد: شورای ملی استان‌ها (یا مجلس اعیان) با ۹۰ عضو و مجمع ملی آفریقای جنوبی (یا مجلس عوام) با ۴۰۰ عضو. اعضای مجلس عوام برحسب جمعیت انتخاب می‌شوند. نصف اعضا از طریق لیست ملی و نصف دیگر از طریق لیست استان‌ها انتخاب می‌شوند. ۱۰ عضو برای نمایندگی هر استان در شورای انتخابات بدون توجه به جمعیت آن استان انتخاب می‌شود. هر دومجلس هر ۵ سال یک بار برگزار می‌شود دولت در مجلس عوام تشکیل می‌شود و رهبر حزب اکثریت در مجلس ملی رئیس جمهور می‌شود.
کشور آفریقای جنوبی بزرگترین صادر کننده طلا (که معمولا حدود 40 درصد صادرات آفریقای جنوبی را تشکیل میدهد) در جهان است و دارای 40 درصد از کل ذخائر طلای جهان و 28 درصد از کل تولید طلا در جهان می باشد.
کشورآفریقای جنوبی از تولید کنندگان عمده اورانیوم ، سنگ سرمه، پلاتین و زغال سنگ (که سه چهارم نیاز کشور به انرژی را تأمین میکند)، الماس ، آلومینیــوم و سیلیکات آلومینیوم، پنبه نسوز، کروم، مس، سنگ آهن، سرب، منگز، فسفات، سیلیکوم، نقره، تیتانیوم، روی و غیره می باشد. بخش صنعتی شامل صنایع شیمیایی، غذایی، نساجی، وسایل نقلیه موتوری و مهندسی برق است.
کشاورزی و دامداری نیز یک سوم صادرات آفریقای جنوبی راتشکیل می دهد و تولیدات آن شامل میوه، پشم و ذرت است. سطح زندگی در این کشور در قاره آفریقا بالاترین است ولی توزیع آن میان سفید پوستان و غیر سفید پوستان بسیار نا برابر است. انصراف بعضی از سرمایه گذاران خارجی تلاش به سوی خود کفایی را افزایش داده است.
از لحاظ رده بندی سازمان ملل آفریقای جنوبی کشوری با درآمد متوسط همراه با منابع غنی و توسعه یافته از نظر مالی، قانونی، ارتباطات، انرژی و بخش‌های حمل و نقل است و دارای بازار سهام ( بورس اوراق بهادار JSE ) است که بین ۱۰ بازار سهام بزرگ دنیا قرار دارد و همچنین زیر ساختهایی مدرن برای حمایت از تقسیم موثر کالا بین مراکز شهری در تمامی منطقه دارد.
واحد پول راند (RAND) و برابری آن با دلار حدود 35/6 در سال 2005 بود (یک دلار آمریکا= 35/6 راند). طی سه سال گذشته ارزش برابری راند در مقابل دلار حدود 100 درصد افزایش یافته بود و از 13 راند در برابر یک دلار آمریکا در دسامبر 2001 به حدود 80/5 راند در برابر یک دلار(دسامبر 2004) افزایش یافت که این امر (در کنار کاهش ارزش جهانی دلار) موجب افزایش توان اقتصادی کشور شده است.
طبق قانون اساسی جدید ، 11 زبان بعنوان زبان رسمی کشورآفریقای جنوبی  به رسمیت شناخته شده که زبانهای انگلیسی و آفریکانس در سراسر کشور و بقیه زبانها در مناطقی که اکثریت دارند رسمی می باشند. ۹ زبان رسمی دیگردرآفریقای جنوبی وجود دارد: زبان فاناگالو، زبان خوئی، زبان لوبدو، زبان خوسا، زبان ناما زبان دبل شمالی، زبان فوتی زبان نس و زبان اشاره‌ای آفریقای جنوبی. این زبان‌ها گاهی در مقاله‌های رسمی به کار گرفته می‌شوند. شهرت آنها و تعداد مکان‌های رسمی به کار گرفته می‌شوند. شهرت آنها و تعداد گویشوران‌شان کم است.
به علت تنوع نژادی در کشور آفریقای جنوبی، فرهنگ «واحدی» در این کشور نمی‌توان یافت. امروزه تنوع غذایی در این کشور که متأثر از فرهنگ‌های مختلف حاضر در آن است باعث شده جهانگردان و حتی به سرمایه‌گذاری در تهیه آن دست بزنند. علاوه بر غذا، موسیقی و رقص هم از نمادهای فرهنگی این کشور هستند.

کشور آفریقای جنوبی از نظر جهانگردی جاذبه های زیادی دارد و بعنوان یکی از مقاصد جهانگردی می باشد. شهرهای ژوهانسبورگ (سان سیتی) و بندر کیپ تاون از مهمترین این مناطق می باشد.
ژوهانسبورگ با داشتن بزرگترین فرودگاه آفریقای جنوبی، یکی از دیدنی ترین و پرجاذبه ترین مناطق توریستی دنیا محسوب میشود و بندر کیپ تاون یکی از زیباترین و پرجاذبه ترین شهرهای آفریقای جنوبی است که بیشترین توسعه و درآمد خود را مدیون صنعت توریسم است.
از پر جاذبه تردن مناطق میتوان به پارک تالابي سنت لوئیس، جزیره روبن، پارک اوکاهلامبا – دراکنزبرپ، بنای یادبود وورترکر، منطقه حفاظت شده طبیعی واندربروم، باغ های ملی جانور شناسی آفریقای جنوبی، خانه آنتون ون واو، باغ های ملی گیاه شناسی پرتوریا، دماغه امید نیک، پارک ملی کروگر، پارک بازی فیندا (اکو سیستم هفت‌ گانه)، موزه آپارتاید، کوهستان صاف (زیباترین منظره کیپ ‌تاون)، جزیره روبن (سمبل کشوری آزاد)، غارهای استوک فونتین (گاهواره بشر)، سان سیتی، پارک شیرها، کوه تابل، پل فیل، موزه آفریقایی کیپ تاون، مرکز سرگرمی، پارک آبی، وین فورت یارد، آکواریوم دریایی دو اقیانوس، ساختمان Panorama اشاره نمود.
مقطع ابتدایی ۷ سال نخست آموزش و پرورش این کشور را دارد. در عصر آپارتاید مدارس سیاهان با بودجهٔ ناکافی روزگار سپری می‌کردند.آفریقای جنوبی دانشگاه‌های زیاد و همچنین بزرگی دارد.
هم اکنون دانشگاه ها در آفریقای جنوبی از بهترین دانشگاه های جهان میباشند بعنوان مثال دانشگاه کیپ تاون  یکی از دانشگاههای برتر جهان می باشد و در رنکینگ  جهانی رشد چشمگیری از لحاظ سطح آموزش و معیار های رفاهی و …داشته بطوری که در سال های گذشته به مرز 100 دانشگاه اول جهان قرار گرفته و همچنین کالجهای آموزش زبان انگلیسی که از تمام کشورهای دنیا افراد زیادی برای یاد گیری زبان انگلیسی در این کالج به آفریقای جنوبی سفر میکنند از مزیت های یادگیری زبان انگلیسی در آفریقای جنوبی آن است که با توجه به انگلیسی زبان بودن مردم این کشور و برخورد داشتن با زبان انگلیسی در طول مدت اقامت یاد گیری این زبان هم راحت تر خواهد بود.
برای اطلاعات بیشتر در باره تحصیل در کشور آفریقای جنوبی ، هزینهای زندگی در کشور آفریقای جنوبی ، ویزای تحصیلی آفریقای جنوبی ، ویزای کاری و... به مقالات مربوطه ای که در همین سایت موسسه بین المللی راد

 

وجود دارد مراجعه فرمایید.

 

تحصیل در آفریقای جنوبی


آفریقای جنوبی از جمله کشورهایی است که با پیشرفتهای قابل توجهی که در زمینه های مختلف از جمله اقتصاد ، صنعت توریسم و ... داشته است جزو کشورهایی میباشد که بسیاری از دانشجویان آن را به عنوان مقصد مناسبی جهت ادامه تحصیل انتخاب میکنند. زبان رسمی آفریقای جنوبی انگلیسی میباشد و اکثر دانشگاه های این کشور به زبان انگلیسی دوره های خود را ارائه میکنند که این مسئله دانشگاه های آفریقای جنوبی را به دانشگاه های معتبری در سطح بین المللی تبدیل کرده است . دانشگاه های این کشور از نظر رتبه بندی جهانی جزو معتبرترین دانشگاه های قاره آفریقا بوده که برخی از این دانشگاه ها به خصوص در بعضی رشته ها و زمینه ها دارای رتبه های بسیار خوبی میباشند.
ویژگی منحصر به فرد تحصیل در آفریقای جنوبی امکان تحصیل در تمامی مقاطع و تمامی رشته ها میباشد . بدین  معنی که افراد متقاضی تحصیل در آفریقای جنوبی میتوانند در دوره های کارشناسی ، کارشناسی ارشد و دکتری در رنج وسیعی از رشته ها و تخصص ها حق انتخاب داشته باشند.
تحصیل در آفریقای جنوبی در واقع تحصیل در یکی از مدرنترین و در عین حال زیباترین کشورهای دنیا میباشد. شهرهایی چون کیپ تاون و ژوهانسبورگ در آفریقای جنوبی با زیباترین و جدیدترین معماری های شهری کیفیت بالایی از زندگی را ارائه میدهند و این در حالی است که آب و هوای معتدل و مطبوع آفریقای جنوبی به همراه طبیعت بینظیر و جذاب محیطی آرام را برای مهاجران به همراه دارد.
تحصیل در آفریقای جنوبی دارای هزینه هایی میباشد که با توجه به مطالب گفته شده و کیفیت بالای دانشگاه های محل تحصیل و همچنین امکانات ارائه شده این هزینه ها بسیار مناسب به نظر میرسد.
همچنین کسانی که قصد مهاجرت تحصیلی به کشور آفریقای جنوبی را دارند میتوانند ویزای همراه نیز برای خانواده خود دریافت نمایند .
تحصیل در آفریقای جنوبی بی شک یکی از راه های ورود به دانشگاه های معتبر جهانی در کشورهایی مانند آمریکا و کانادا و استرالیا میباشد.
دانشجویان هنگام تحصیل در آفریقای جنوبی اجازه کار نیمه وقت را نیز دارند که با کار به صورت نیمه وقت میتوانند تا حدودی هزینه های خود را پوشش دهند .
نکته مثبت دیگر این است که اگر دانشجویان و علاقه مندان به تحصیل در آفریقای جنوبی از نظر تسلط به زبان انگلیسی مشکل داشته باشند قبل از شروع ترم تحصیلی خود میتوانند در دوره های زبان انگلیسی در آفریقای جنوبی شرکت نمایند.
شرایط لازم برای تحصیل در دانشگاه های آفریقای جنوبی:
1-    نمره آیلس 6 برای کارشناسی و نمره آیلس 6.5 برای مقطع کارشناسی ارشد ( معمولا دوره های دکتری نیازمند نمره آیلس بالاتری میباشند )
2-    ارایه مدراک تحصیلی دیپلم و بالاتر
3-    پرینت بانکی که نشان دهنده استطاعت شخص برای تامین هزینه های یکسال خود میباشد.
4-    توصیه نامه از اساتید دانشگاه در صورت امکان
البته برای دریافت ویزای تحصیلی (ویزای دانشجویی )  باید مدارک هر شخص متناسب با دانشگاه مقصد باشد که برای آگاهی بیشتر با مشاوران ما در موسسه بین المللی راد تماس حاصل بفرمایید و از مشاوره های آنان استفاده کنید

 

.

 

دوره های زبان انگلیسی در آفریقای جنوبی


کشور آفریقای جنوبی به یکی از مقصدهای پرطرفدار در میان دانشجویان و متقاضیان تحصیلی تبدیل شده است . کسانی که قصد ادامه تحصیل در آفریقای جنوبی و متعاقبا تحصیل در کشورهای انگلیسی زبان یا دانشگاه هایی که به زبان انگلیسی دوره های تحصیلی خود را برگزار میکنند را دارند ؛ با تحصیل در کشور آفریقای جنوبی این امکان را برای خود فراهم میسازند که با تحصیل و زندگی در کشوری انگلیسی زبان خود را برای مهاجرت به کشورهای انگلیسی زبان و تحصیل در دانشگاه های آن کشورها آماده سازند.
همان طور که میدانید زبان رسمی کشور آفریقای جنوبی انگلیسی بوده و در شهر های بزرگ مانند کیپ تاون و ژوهانسبورگ مردم به زبان انگلیسی تکلم میکنند . بنابراین بدیهی است که کسانی که قصد ادامه تحصیل در آفریقای جنوبی را دارند می بایست دارای سطوح مختلفی از معلومات زبان انگلیسی باشند که میتوان با ارائه مدرک آیلس در رنج نمرات مختلف این سطح معلومات را سنجید و دسته بندی کرد . به طور مثال برای تحصیل در مقطع کارشناسی آیلس با نمره 6 و کارشناسی ارشد نمره آیلس 6.5 و ... مورد نیاز میباشد.
معمولا افراد متقاضی به تحصیل در کشورهای خارجی و انگلیسی زبان اقدام به اخذ مدارک معتبر زبان انگلیسی مانند آیلس و تافل از کشور خود مینمایند ؛ اما کشور آفریقای جنوبی از جمله کشورهایی است که میتوان بدون داشتن مدرک زبان انگلیسی برای تحصیل به آن کشور مهاجرت نمود . چرا که کشور آفریقای جنوبی با برگزاری دوره های زبان انگلیسی این امکان را برای متقاضیان فراهم کرده که با فراگیری زبان انگلیسی در کالج های معتبر برای موفقیت در آزمون آیلس آمادگی لازم را کسب کنند .
از جمله مزایای یادگیری زبان در آفریقای جنوبی مواردی است که در ادامه بیان میشود.
1-    با توجه به نظر متخصصین و کارشناسان در امر یادگیری زبان انگلیسی ؛ قرار گرفتن در محیطی انگلیسی زبان میتواند سرعت پروسه یادگیری زبان انگلیسی چندین برابر کند ، که این امکان با زندگی و تحصیل در شهرهای بزرگ کشور آفریقای جنوبی فراهم میباشد.
2-    روشهای تدریس و کتب در کالج های زبان کشور آفریقای جنوبی جزو معتبرترین متدهای آموزش زبان سراسر جهان میباشد. به ویژه که برخی از این کالج ها نماینده رسمی کالجهای معتبر آمریکا و انگلستان و استرالیا میباشد.
3-    متقاضیان یادگیری زبان انگلیسی در آفریقای جنوبی دارای گزینه های  متفاوتی برای انتخاب سطح و موضوع تحصیل خود در زبان انگلیسی هستند . بدین معنی که متقاضیان میتوانند در دوره های عمومی زبان و یا دوره های تخصصی زبان انگلیسی و یا در دوره هایی که مخصوص بازرگانان و تاجران و مدیران است شرکت نمایند . و زبان تخصصی مورد نیاز خود را در این دوره های بیاموزند.
4-    توجه به این موضوع ضروری است که با شرکت در دوره های زبان انگلیسی کشور آفریقای جنوبی شما قادر خواهید بود تا برای همراهان خود نیز ویزای اقامت دریافت نمایید.
5-    با تحصیل در دوره های انگلیسی کشور آفریقای جنوبی امکان پذیرش در دانشگاههای معتبر این کشور فراهم میگردد.
6-    در انتها نیز میتوان به این مطلب اشاره کرد که گذراندن چنین دوره هایی در کشوری انگلیسی زبان با محیط بسیار زیبا و آرام نیازمند پرداخت هزینه بالایی نمیباشد. پایین بودن هزینه این دوره ها از جمله دلایلی است که دانشجویان را به یادگیری زبان انگلیسی در کشور آفریقای جنوبی سوق میدهد.
هزینه دوره های زبان انگلیسی با توجه به طول مدت دوره و کالج انتخابی شما برای گذراندن دوره زبان انگلیسی متفاوت میباشد . که البته این هزینه شامل هزینه های اقامتی شخص  از جمله مسکن ، خورد و خوراک ، هزینه وسایل و کتب تحصیلی و بیمه و .... نیز میباشد .
برای اطلاعات بیشتر در مورد دوره های زبان انگلیسی در آفریقای جنوبی و هزینه این دوره ها با مشاوران ما در موسسه بین المللی راد

 

تماس برقرار کنید و از مشاوره های آنان استفاده نمایید.

 

کار در آفریقای جنوبی و اخذ ویزای کاری آفریقای جنوبی


برای افرادی که قصد مهاجرت به آفریقای جنوبی را دارند یکی از بهترین روشهای ممکن اقامت کاری در آفریقای جنوبی و اخذ ویزای کاری آفریقای جنوبی میباشد. کشور آفریقای جنوبی نیز از کشورهایی هست که دارای اقتصاد رو به پیشرفت میباشد . کشور آفریقای جنوبی در برخی مشاغل به خصوص در مشاغل مهندسی و فنی دارای بازار کار بسیار گسترده ای میباشد و همواره نیروهای متخصص کشورهای دیگر را به خود جذب میکند . افرادی که قصد اقامت کاری در آفریقای جنوبی را دارند  به چندین روش میتوانند ویزای کاری آفریقای جنوبی را دریافت کنند که در ادامه به طور مختصر به توضیح هر کدام از این روشها میپردازیم.
1-    افرادی که دارای تحصیلات حداقل لیسانس و سابقه کاری میباشند و البته دارای رزومه مناسبی هستند ، میتوانند ویزایی دریافت کنند که اجازه ورود به خاک آفریقای جنوبی به آنها داده میشود مدت این ویزا سه ماه یا 90 روز میباشد ( البته در بسیاری موارد این ویزا برای بار دوم و به مدت 90 روز دیگر تمدید میشود.) افرادی که توسط این ویزا وارد آفریقا میشوند در طی این مدت باید در یک شغل مرتبط مشغول به کار شوند که در این صورت طبق قرارداد کاری منعقد شده افراد  ویزای آنان تمدید شده و نهایتا پس از مدت 5 سال افراد میتوانند برای دریافت اقامت دائم آفریقای جنوبی اقدام نمایند . ویزایی که به این افراد تعلق میگیرد به نام Quota work permit میباشد. البته برای دریافت این ویزا قبل از اقدام برای ویزا حتما باید مدارک تحصیلی در آفریقای جنوبی ارزشیابی و تایید شود .
2-    نوع دیگری از ویزای کاری آفریقای جنوبی به نام General work permit میباشد و مخصوص افرادی هست که قبل از عزیمت به آفریقای جنوبی پیشنهاد شغل از جانب کارفرمایی داشته باشند و قرار داد کاری نیز بین آنها منعقد شده باشد، که در این حالت مدت ویزا بستگی به مدت قرارداد کاری فرد دارد . در این نوع ویزا نیز در صورتیکه افراد به مدت 5 سال در آفریقای جنوبی کار کرده باشند میتوانند برای اقامت دائم اقدام نمایند.
3-    نوع سوم ویزا کاری آفریقای جنوبی مخصوص افراد بسیار ماهری میباشد که در یک رشته تخصص خاص دارند. نام این ویزا Exceptional skills work permit میباشد و مدت اعتبار آن نیز 3 سال میباشد. البته شرایط صدور این ویزا معمولا توسط نهادهای دولتی بررسی میشود .
4-     به افرادی که در کشور مبدا دارای تجارت و کسب و کاری میباشند و قصد دارند که تجارت خود را به آفریقای جنوبی منتقل کنند و یا این که شعبه ای نیز در آفریقای جنوبی داشته باشند ویزایی به نام  Intra-company transfer work permit تعلق میگیرد. اعتبار این ویزا نیز معمولا 2 تا 3 سال میباشد.
بدیهی است که دریافت هر کدام از این ویزاها دارای پیچیدگیهای خاصی میباشد و برای دریافت هر کدام از انواع این ویزاها از آفریقای جنوبی نیاز به طی شدن پروسه کاری و  مدارک تایید شده میباشد .
لطفا برای مشاوره بیشتر در این زمینه با مشاوران موسسه بین المللی راد تماس بگیرید تا شرایط شما به طور دقیق بررسی شود.