فرم سفارت کانادا


فرم سفارت کانادا در واقع فرمهایی هست که برای اخذ ویزاهای مختلف مانند ویزاهای توریستی، ویزاهای کاری، ویزاهای دانشجویی و ... میبایستی تکمیل شود.


این فرم ها همواره تغییر میکند و همیشه باید فرم جدید را از سفارت کانادا دریافت کنیم.
ولی فرمت کلی فرمها و اطلاعاتی که نیاز میباشد تقریبا یکسان است.
برای اخذ ویزای کانادا باید دو فرم تکمیل شود.
-    فرم مشخصات فردی شخص
-    فرم مشخصات خانوادگی
در فرم مشخصات شخصی فرد اطلاعاتی مانند نام و نام خانوادگی فرد، جنسیت، سن، محل تولد، تحصیلات شخص، سوابق کاری فرد، وضعیت تاهل، آدرس و شماره تلفن و اطلاعاتی در مورد سلامت شخص و همچنین اطلاعاتی از درخواست ویزاهای قبلی از کشور کانادا را نیاز دارد.
و برای تکمیل فرم مشخصات خانوادگی میبایستی اطلاعات شخص، همسر و فرزندان شخص، پدر، مادر، خواهر و برادر شخص ذکر شود . این اطلاعات تنها شامل نام و نام خانوادگی، تاریخ و محل تولد، شغل، وضعیت تاهل و آدرس و شماره تلفنهای این اشخاص میباشد.
این فرم ها میبایستی کاملا صحیح و خوانا تکمیل شود و کلیه اطلاعات وارد شده میبایستی از صحت برخوردار باشد.
هر گونه اطلاعات اشتباه چه سهوا و یا عمدا در این فرم و درج اطلاعات خلاف واقعیت باعث میشود که سفارت به علت عدم دریافت اطلاعات درست ، صدور ویزای شخص ر ا رد نماید.
لازم به ذکر است چنانچه یک خانواده 4 نفره قصد دریافت ویزا از کشور کانادا را دارند باید به ازای هر نفر هم فرم مشخصات فردی و هم فرم مشخصات خانوادگی تکمیل گردد.
بسیاری از افراد درباره چگونگی گرفتن وقت از سفارت کانادا و اینکه برای این که امور خود را در سفارت کانادا انجام دهند باید به کدام کشور مراجعه نمایند سوال میکنند. که تمامی این موارد در مقالات جداگانه  ای ذکر شده است که میتوانید با کلیک کردن بر روی لینکهای زیر مطالعه بفرمایید.
سفارت کانادا و چگونگی اخذ وقت از سفارت کانادا
انواع ویزاهای کشور کانادا
مدارک مورد نیاز برای دریافت ویزای کانادا
برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد روش های مهاجرت به کانادا و چگونگی اخذ اقامت کانادا میتوانید با مشاورین ما در موسسه بین المللی راد تماس بگیرید و از مشاوره های آنان بهره مند شوید.