اقامت کانادا


همواره بیشتر افراد در مورد مهاجرت به کانادا، چگونگی دریافت اقامت دائم کانادا و اینکه از چه روشهایی میشود برای اقامت کانادا اقدام کرد سوالاتی را مطرح میکنند. برای مهاجرت به کانادا روشهای مختلفی وجود دارد که دربرخی از این روشها میتوان اقامت کانادا را نیز دریافت کرد و به عنوان شهروند کانادایی محسوب شد.
همانطور که میدانید کانادا کشوری مهاجر پذیر است و مهاجرین زیادی را در طول سالیان گذشته به خود جذب کرده است. هم اکنون نیز مهاجرانی را میپذیرد ولی این روند کندتر و با شرایط سختری امکان پذیر میباشد.
یکی از روشهایی که میتوان اقامت کانادا را بدست آورد روش skilled worker میباشد. این روش شامل مواردی است که دارای امتیازاتی میباشد. مانند سن، سطح تحصیلات، سطح زبان و .... چنانچه شخص امتیاز لازم را کسب کند میتواند به کانادا مهاجرت نماید و اقامت کانادا را نیز اخذ کند.
برای مطالعه بیشتر در این مورد میتوانید بر روی لینک زیر کلیک بفرمایید.
اخذ اقامت کانادا از طریق skilled worker
از روشهای دیگر مهاجرت به کانادا اخذ اقامت تحصیلی کانادا میباشد. چنانچه شخص در هر مقطعی پذیرش از دانشگاه های کانادا را دریافت کند و مشغول به تحصیل در دانشگاههای کانادا باشد، میتواند در مشاغل پاره وقت مشغول به کار شود و چنانچه بعد از تحصیل نیز در این مشاغل مشغول به کار باشد پس از سپری شدن چند سال میتواند اقامت کانادا را دریافت نماید.
روش دیگر جهت مهاجرت به کانادا و اخذ اقامت کانادا، ازدواج با یکی از اتباع کانادایی میباشد. اگر شخصی با ویزای ازدواج وارد کانادا شود میتواند بعد از سه یا چهار سال که ازدواج از نظر اداره مهاجرت ازدواج واقعی تلقی شود شخص میتواند برای اقامت دائم اقدام نماید.
یکی دیگر از راه هایی که شخص میتواند اقامت کانادا را دریافت نماید سرمایه گذاری در کانادا و ثبت شرکت در کانادا میباشد. شخص میتواند با ارائه یک طرح تجاری و شروع یک کسب و کار بعد از طی مدتی که از شروع کسب و کار و پرداخت بیمه و مالیات کشور کانادا سپری میشود میتواند اقامت دائم کانادا را دریافت نماید.
از روشهای دیگر اخذ اقامت کانادا، مهاجرت از طریق کارآفرینی میباشد که شخص کارآفرین که البته این طرح بیشتر شامل هنرمندان و ورزشکاران و کارآفرینان میباشد میتواند طی پروسه ای و با ارائه مدارکی که دال بر کارآفرینی شخص دارد به کانادا مهاجرت نماید، و اقامت کانادا را دریافت نماید. برای مطالعه بیشتر این مطلب نیز میتوانید بر روی لینک زیر کلیک بفرمایید.
ویزای خوداشتغالی کانادا برای هنرمندان و ورزشکاران و ..
شرایط مهاجرت به کانادا در مقاله ای جداگانه در همین سایت موجود است که میتوانید با کلیک کردن برروی لینک در مورد شرایط مهاجرت به کانادا کسب اطلاعات نمایید.
مهاجرت به کانادا
چنانچه در مورد مهاجرت به کانادا و یا ادامه تحصیل در کانادا نیاز به مشاوره بیشتر داشتید میتوانید با مشاورین ما در موسسه بین المللی راد تماس بگیرید و از مشاوره های آنان بهره مند شوید.