کلاس های مجازی و از راه دور


با پیشرفت تکنولوژی و امکان ایجاد ارتباط از طریق فضاهای مجازی این امکان برای افراد فراهم گردیده که علی رغم فاصله جغرافیایی بتوانند به صورت مجازی باهم ارتباط برقرار نمایند. امروزه از این روش ها برای برگزاری کلاس های آموزشی در دانشگاه ها و مراکز آموزشی سراسر جهان استفاده می شود. از این روش ها نه تنها در دانشگا های معتبر و طراز اول کشورهای چون انگلستان و امریکا ،کانادا و استرالیا استفاده می شود بلکه به صورت جهان شمول تری حتی در کشورهای جهان سوم نیز رایج است و این امکان را برای افراد فراهم می نماید که بدون نیاز به حضور در محل برگزاری کلاس ها، از محتوای کلاس بهره ی کافی را ببرند .
از جمله مزایای شرکت در کلاس های مجازی و از راه دور می توانیم موارد زیر را ذکر نماییم:
شرکت در کلاس های مجازی امکان برگزاری کلاس و یادگیری زبان انگلیسی را در هر مکان و شرایط مطلوب دانشجو فراهم می آورد.
شرکت درکلاس های مجازی این مزیت بزرگ را به همراه دارد که از اتلاف وقت ناشی از طی مسافت و رفت و آمد و هزینه های ناشی از آن جلوگیری کند.
با شرکت درکلاس های مجازی، زبان آموز در محیطی ایزوله و بدور از حاشیه های محیط کلاسی(سروصدا و ورود خروج افراد و...)قرار گرفته و با تمرکز بالاتری می تواند به یادگیری مطالب ارائه شده بپردازد.
هم چنین امکان ضبط و نگهداری جلسات برگزار شده و استفاده مجدد از آن ها در جهت مرور و تفهیم بهتر مطالب وجود دارد.
مؤسسه بین المللی راد همواره در ارائه روش های نوین درجهت آموزش دانشجویان پیشگام بوده و توانسته است با ایجاد کلاس های مجازی از طریق برنامه های متفاوتِ ایجاد ارتباط صوتی و تصویری به دانشجویان این امکان را بدهد که در صورت نداشتن شرایط مورد نیاز جهت شرکت حضوری در کلاس های آموزش زبان انگلیسی از طریق شرکت در کلاس های مجازی اقدام به یادگیری زبان انگلیسی بنمایند. اساتید و مدرسین مؤسسه بین المللی راد با اتخاذ روش هایی بیشترین بازده را برای کلاس های مجازی فراهم ساخته اند و همواره در ارئه مطالب و آموزش دانشجویان از این طریق مؤفق بوده اند.