دوره های زبان انگلیسی در آفریقای جنوبی


کشور آفریقای جنوبی به یکی از مقصدهای پرطرفدار در میان دانشجویان و متقاضیان تحصیلی تبدیل شده است . کسانی که قصد ادامه تحصیل در آفریقای جنوبی و متعاقبا تحصیل در کشورهای انگلیسی زبان یا دانشگاه هایی که به زبان انگلیسی دوره های تحصیلی خود را برگزار میکنند را دارند ؛ با تحصیل در کشور آفریقای جنوبی این امکان را برای خود فراهم میسازند که با تحصیل و زندگی در کشوری انگلیسی زبان خود را برای مهاجرت به کشورهای انگلیسی زبان و تحصیل در دانشگاه های آن کشورها آماده سازند.
همان طور که میدانید زبان رسمی کشور آفریقای جنوبی انگلیسی بوده و در شهر های بزرگ مانند کیپ تاون و ژوهانسبورگ مردم به زبان انگلیسی تکلم میکنند . بنابراین بدیهی است که کسانی که قصد ادامه تحصیل در آفریقای جنوبی را دارند می بایست دارای سطوح مختلفی از معلومات زبان انگلیسی باشند که میتوان با ارائه مدرک آیلس در رنج نمرات مختلف این سطح معلومات را سنجید و دسته بندی کرد . به طور مثال برای تحصیل در مقطع کارشناسی آیلس با نمره 6 و کارشناسی ارشد نمره آیلس 6.5 و ... مورد نیاز میباشد.
معمولا افراد متقاضی به تحصیل در کشورهای خارجی و انگلیسی زبان اقدام به اخذ مدارک معتبر زبان انگلیسی مانند آیلتس و تافل از کشور خود مینمایند ؛ اما کشور آفریقای جنوبی از جمله کشورهایی است که میتوان بدون داشتن مدرک زبان انگلیسی برای تحصیل به آن کشور مهاجرت نمود . چرا که کشور آفریقای جنوبی با برگزاری دوره های زبان انگلیسی این امکان را برای متقاضیان فراهم کرده که با فراگیری زبان انگلیسی در کالج های معتبر برای موفقیت در آزمون آیلس آمادگی لازم را کسب کنند .
از جمله مزایای یادگیری زبان در آفریقای جنوبی مواردی است که در ادامه بیان میشود.
1-    با توجه به نظر متخصصین و کارشناسان در امر یادگیری زبان انگلیسی ؛ قرار گرفتن در محیطی انگلیسی زبان میتواند سرعت پروسه یادگیری زبان انگلیسی چندین برابر کند ، که این امکان با زندگی و تحصیل در شهرهای بزرگ کشور آفریقای جنوبی فراهم میباشد.
2-    روشهای تدریس و کتب در کالج های زبان کشور آفریقای جنوبی جزو معتبرترین متدهای آموزش زبان سراسر جهان میباشد. به ویژه که برخی از این کالج ها نماینده رسمی کالجهای معتبر آمریکا و انگلستان و استرالیا میباشد.
3-    متقاضیان یادگیری زبان انگلیسی در آفریقای جنوبی دارای گزینه های  متفاوتی برای انتخاب سطح و موضوع تحصیل خود در زبان انگلیسی هستند . بدین معنی که متقاضیان میتوانند در دوره های عمومی زبان و یا دوره های تخصصی زبان انگلیسی و یا در دوره هایی که مخصوص بازرگانان و تاجران و مدیران است شرکت نمایند . و زبان تخصصی مورد نیاز خود را در این دوره های بیاموزند.
4-    توجه به این موضوع ضروری است که با شرکت در دوره های زبان انگلیسی کشور آفریقای جنوبی شما قادر خواهید بود تا برای همراهان خود نیز ویزای اقامت دریافت نمایید.
5-    با تحصیل در دوره های انگلیسی کشور آفریقای جنوبی امکان پذیرش در دانشگاههای معتبر این کشور فراهم میگردد.
6-    در انتها نیز میتوان به این مطلب اشاره کرد که گذراندن چنین دوره هایی در کشوری انگلیسی زبان با محیط بسیار زیبا و آرام نیازمند پرداخت هزینه بالایی نمیباشد. پایین بودن هزینه این دوره ها از جمله دلایلی است که دانشجویان را به یادگیری زبان انگلیسی در کشور آفریقای جنوبی سوق میدهد.
هزینه دوره های زبان انگلیسی با توجه به طول مدت دوره و کالج انتخابی شما برای گذراندن دوره زبان انگلیسی متفاوت میباشد . که البته این هزینه شامل هزینه های اقامتی شخص  از جمله مسکن ، خورد و خوراک ، هزینه وسایل و کتب تحصیلی و بیمه و .... نیز میباشد .
برای اطلاعات بیشتر در مورد دوره های زبان انگلیسی در آفریقای جنوبی و هزینه این دوره ها با مشاوران ما در موسسه بین المللی راد تماس برقرار کنید و از مشاوره های آنان استفاده نمایید.